Rok młodszy od Pirlo. Wiec czemu nie? podobna charakterystyka piłkarza. I nie wiem czy czytałes biografie Xaviego. Zaczynał na pozycji defensywnego. Gdy przyszedł Rijkard to Xavi mowił że jest pivotem. Dopiero holender to zmienił także ta pozycja nie jest mu obca
Xavi powinien być ustawiany na defensywnym. Fakt że to troche pracy na treningach żeby sie przestawić ale na tej pozycji mogłby spokojnie ze 2 sezony pograc na wysokim poziomie. Wprowadzał by dużo spokoju do naszej gry bo w tej chwili to słabo wygląda. Wiem że nie jest już tak mobilny jak kiedyś ale już to mu nie wróci jednak jego doświadczenie plus przegląd pola i umiejtność zagrania prostopadłej piłki predysponują go do gry na tej pozycji. Przykładów takich ruchów taktycznych nie trzeba szukac daleko np Gerrard zostal cofniety na def.pom. A wydaje mi sie że Xavi mógłby być naszym Pirlo
Rok młodszy od Pirlo. Wiec czemu nie? podobna charakterystyka piłkarza. I nie wiem czy czytałes biografie Xaviego. Zaczynał na pozycji defensywnego. Gdy przyszedł Rijkard to Xavi mowił że jest pivotem. Dopiero holender to zmienił także ta pozycja nie jest mu obca
Komentarze
1
Mam pytanko, polazuja moze dzisiaj mecz w 3d?
0
Rok młodszy od Pirlo. Wiec czemu nie? podobna charakterystyka piłkarza. I nie wiem czy czytałes biografie Xaviego. Zaczynał na pozycji defensywnego. Gdy przyszedł Rijkard to Xavi mowił że jest pivotem. Dopiero holender to zmienił także ta pozycja nie jest mu obca
0
Xavi powinien być ustawiany na defensywnym. Fakt że to troche pracy na treningach żeby sie przestawić ale na tej pozycji mogłby spokojnie ze 2 sezony pograc na wysokim poziomie. Wprowadzał by dużo spokoju do naszej gry bo w tej chwili to słabo wygląda. Wiem że nie jest już tak mobilny jak kiedyś ale już to mu nie wróci jednak jego doświadczenie plus przegląd pola i umiejtność zagrania prostopadłej piłki predysponują go do gry na tej pozycji. Przykładów takich ruchów taktycznych nie trzeba szukac daleko np Gerrard zostal cofniety na def.pom. A wydaje mi sie że Xavi mógłby być naszym Pirlo
0
bravo-alves-mathieu-mache-alba-sergio-xavi-iniesta-neymar-messi-suarez/pedro
0
no dzięki. ale strasznie dziwne że np na euro czy w LM w przypadku równej liczby punktów liczy sie mecz bezposredni a na mistrzostwach bramki.
1
Mam pytanko, polazuja moze dzisiaj mecz w 3d?
0
Rok młodszy od Pirlo. Wiec czemu nie? podobna charakterystyka piłkarza. I nie wiem czy czytałes biografie Xaviego. Zaczynał na pozycji defensywnego. Gdy przyszedł Rijkard to Xavi mowił że jest pivotem. Dopiero holender to zmienił także ta pozycja nie jest mu obca
0
sorki bo mnie tydzien nie było... ile on kosztował?
0
a nawet jesli bylby ten wlakower z wisla ... o ktorym po raz 1 tu czytam w komentarzach to barca wygra i 10:0 jesli bedzie taka potrzeba...
pozdro
0
bravo-alves-mathieu-mache-alba-sergio-xavi-iniesta-neymar-messi-suarez/pedro